Noslēdzies ZIEMAS tautas kauss pludmales volejbolā

ZiemasKaussŠajās brīvdienās aizvadījām tautu vienojošo turnīru ZIEMAS tautas kauss pludmales volejbolā, kurā, kā gaidīts, piedalījās gan iesācēji, gan lietpratēji, gan jaunieši, gan veterāni un visi viena turnīra ietvaros, taču, kā minēts iepriekš, katra kategorija sāka ar savu handikapu, kas spēles padarīja aizraujošākas.
Kopumā 30 komandas bija ieradušās pacīnieties par ZIEMAS tautas kausu. Sieviešu dienā, kura gan šoreiz iekrita 10., nevis 8.martā turnīrā piedalījās 17 meiteņu komandas, savukārt jau svētdien, 11.martā – 13 vīru komandas. Spēles bija spraigas un pozitīvi azartiskas – visi dalībnieki cīnījās par medaļām un vienlaikus baudīja labo noskaņu.

Lasīt vairāk

ziemas tautas kauss pludmales volejbolā šonedēļ

ZiemasKaussKvalitatīvs, aizraujošs un tautu vienojošs, pludmales volejbola turnīrs, kurā aicināti piedalīties visi gribētāji bez vecuma un iemaņu ierobežojuma. 10.martā turnīrs sievietēm, 11.martā turnīrs vīriešiem.
Lai katra spēle būtu vienlīdz aizraujoša un dotu iespēju ikvienam, nolikums paredzēs īpašu handikapu sistēmu katram spēlētājam, uzsākot spēli:
Jaunieši/jaunietes līdz 16 gadu vecumam: +2;
Veterāni (no 50 gadu vecuma): +2;
Spēlētāji (ne jaunieši un ne veterāni), kuri neatrodas Latvijas pludmales volejbola reitinga pirmajās 100 vietās: +1.
- Demokrātiska dalības maksa: 10 EUR no komandas!!! Balvās medaļas, kausi un atbalstītāju balvas!
- Spēles tiesās tiesneši!!

Lasīt vairāk

Noslēdzies rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā

28336057_1152422831527246_1687481202510964155_oSestdien, 17.februārī Beach Box pludmales volejbola hallē risinājās Rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā, kuru organizēja Pludmales volejbola attīstības biedrība ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments atbalstu. Turnīrs pulcēja kuplu dalībnieku pulku, kopumā 15 meiteņu un 24 zēnu komandas vecuma grupās līdz 15 gadu vecumam un līdz 18 gadu vecumam.

Spraigas spēles, kurām līdzi juta vecāki, treneri un treniņu biedri, kā arī satikām jaunas komandas, kas papildināja līdz šim notikušos čempionātus.

Lasīt vairāk

Šonedēļ vf king/queen of the beach, rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā un betsafe līgas 8.posms

Untitled designHey!

Šonedēļ piedāvājam 3 vienlaicīgi nopietnus un super foršus turnīrus visām gaumēm. Nepalaid garām nevienu! 
-Veselības Fabrikas King/Queen of the Beach, -Rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā un -Betsafe pludmales volejbola līgas 8.posms:

 Piektdiena, 16.februāris – Veselības Fabrika King/Queen of the Beach turnīrs – Šī turnīra nosaukums jau izsaka visu – uz divām nedēļām Tev ir iespēja kļūt par Beach Box karali vai karalieni. Izspēles kārtība ir klasiskā „king of the beach” turnīru tipa, kur Tu mainies ar pāriniekiem, krāj punktus un tādējādi cīnies par labākā spēlētāja, jeb „kinga” titulu.

Lasīt vairāk

elkor sport pludmales volejbola līga pārtop par betsafe līgu!

Uzmanību!! Jaunumi!! Betsafe liga

Esam klāt, lai paziņotu, ka leģendārā ELKOR Sport pludmales volejbola līga piedzīvo pārmaiņas savas pastāvēšanas 5.sezonā. Pēc veiksmīgas 4 gadu sadarbības ar sporta preču veikalu ELKOR Sport, kas noticēja līgai no pašiem pirmsākumiem, ir pienācis veselīgs brīdis kaut ko pamainīt, spert nākamo soli uz priekšu gan mums, gan ELKOR Sport. Mēs un visa pludmales volejbolistu saime pateicas ELKOR Sport par veiksmīgo sadarbību un gan jau drīz tiksimies atkal kādos jaunos projektos…

Kā saka, pastāvēs, kas pārmainīsies un esam priecīgi Jums paziņot, ka pludmales volejbolu mīl un atbalsta, un šajā sakarā svinīgi informējam, ka šogad par līgas ģenerālsponsoru ir kļuvis tiešsaistes sporta totalizators Betsafe!!  Betsafe ir viens no vadošajiem spēļu un izklaides portāliem pasaulē ar īpaši plašu spēļu izvēli un iespaidīgiem vinnestiem. Esam gandarīti par jauno sadarbību un pārliecināti, ka par to priecāsieties arī Jūs!

Lasīt vairāk

piektdienas vakarā JOKER KING/QUEEN OF THE BEACH TURNĪRS

Sveiki augustā! JOKER KINGaugg

Piektdien aicinām Jūs vasarīgi, saulaini, sportiski un forši iesākt nedēļas nogali, uzspēlējot JOKER King/Queen of the Beach turnīrā! 

 Piektdiena, 4.augusts – JOKER King/Queen of the Beach turnīrs – Šī turnīra nosaukums jau izsaka visu – uz divām nedēļām Tev ir iespēja kļūt par Beach Box karali vai karalieni. Izspēles kārtība ir klasiskā „king of the beach” turnīru tipa, kur Tu mainies ar pāriniekiem, krāj punktus un tādējādi cīnies par labākā spēlētāja, jeb „kinga” titulu.

Šis turnīrs ir interesants ar formātu, kas nenosaka par pienākumu piedalīties ar komandu, tādējādi ir iespēja pārbaudīt savu individuālo meistarību, izmēģināt veiksmi ar jauniem partneriem un treniņu nolūkos kārtīgi izspēlēties.

Lasīt vairāk

piektdienas pievakarē beach box 2 pret 2 mix turnīrs

Sveiki! Piektdiena, 18-30
Ko tad tādu foršu padarīt piektdienas vakarā? Ņemt draudzeni vai draugu pie sāniem un uzspēlēt vienu foršu mix turnīriņu pie mums vasarīgajos laukumos! 

—–Piektdiena, 28.jūlijs – Beach Box 2 pret 2 Mix Turnīrs. Turnīrā aicināti piedalīties visi gribētāji, komandā spēlējot 2 cilvēkiem, no kuriem vienai jābūt daiļā dzimuma pārstāvei.
Šinī turnīrā Tev ir lieliska iespēja tikt pie foršajiem un stilīgajiem Beach Box spēļu krekliem, kā arī balvām no citiem atbalstītājiem MagnumBlue BoxSHARK Energy..

Lasīt vairāk

šonedēļ beach box 2 pret 2 mix vakars

Sveikiņi! 22

Arī šo piektdien aicināsim Jūs uz turnīru āra laukumos – Beach Box 2 pret 2 Mix Vakars ar sākumu plkst. 18:30!
Kā ierasts, ja nu tomēr laikapstākļi nebūs tie labākie, tieši tajā pašā laikā dosimies iekštelpās. 

—–Piektdiena, 9.jūnijs – Beach Box 2 pret 2 Mix Turnīrs. Turnīrā aicināti piedalīties visi gribētāji, komandā spēlējot 2 cilvēkiem, no kuriem vienai jābūt daiļā dzimuma pārstāvei.
Šinī turnīrā Tev ir lieliska iespēja tikt pie foršajiem un stilīgajiem Beach Box spēļu krekliem.

Lasīt vairāk

šonedēļ beach box mix vakars un akcijas cena brīvdienās

Heijā! getaway

Šonedēļ Tevi aicinām piedalīties tikai vienā turnīrā piektdien, bet brīvdienās abas dienas AKCIJA laukumu īrei – maksā tikai 26 EUR/h.

—–Piektdiena, 28.aprīlis – Beach Box 2 pret 2 Mix Turnīrs. Turnīrā aicināti piedalīties visi gribētāji, komandā spēlējot 2 cilvēkiem, no kuriem vienai jābūt daiļā dzimuma pārstāvei.

Šinī turnīrā Tev ir lieliska iespēja tikt pie foršajiem SAM/SME krekliņiem no Optibet.
Turnīrs norit piektdienas pievakarē Beach Box hallē. Tajā vienmēr valda pacilāta un jautra gaisotne. Šis turnīrs ir kā laba alternatīva laika pavadīšanai klubiņā ar draugiem vai ar ģimeni.

Lasīt vairāk

šonedēļ maz turnīru, bet daudz labu cenu Lieldienās! :)

Sveiciens! SESTDIENA

Šonedēļ pie mums maz turnīru, bet daudz labu cenu, jo ir taču Lieldienas, tātad svētki:
- Piektdiena – visas dienas garumā darba dienas cenas – 20 EUR/h līdz pat 17:00 un vakarā (agrāk, kā ierasts) 18:00 JOKER King/Queen of the Beach turnīrs
- Sestdiena – AKCIJAS diena – laukumu īre tikai 26 EUR/h visu dienu
- Svētdiena – AKCIJAS diena – laukumu īre tikai 26 EUR/h visu dienu
- Pirmdiena - visas dienas garumā darba dienas cenas – 20 EUR/h līdz pat 17:00

Zvani un rezervē savu laukumu savlaicīgi!! 29490707! ;)

Ja vēl nezini, kas par zvēru ir JOKER King/Queen of the Beach turnīrs, tad te būs info, ielāgo, ka tas šoreiz notiks 2 stundas agrāk kā ierasts:

Lasīt vairāk