Beach Box Gepardi pludmales volejbola nometne

Jauniešu pludmales volejbola nometne.Gepardi_nometne

Beach Box Gepardi pludmales volejbola nometne ir aizraujošs vasaras piedzīvojums, kas jaunos sportistus aizvedīs uz burvīgo Latvijas pilsētu Kandavu, kur nedēļas garumā apgūsim pludmales volejbola elementus un strādāsim pie fiziskās sagatavotības, vienlaikus iepazīstot viens otru citā vidē, izbaudot laiku kopā dažādās spēlēs un saliedēšanās aktivitātēs.

Treniņus vadīs titulētais un pieredzes bagātais Beach Box Gepardu treneris Toms Šmēdiņš.

Treniņu plāns:
Katru dienu rīta rosme, 2 treniņi dienā, atpūtas laiks, vismaz 2 turnīri nometnes laikā, kā arī lekcijas un pieredzes stāsti no treneriem. Nometnes laikā tiek nodrošināta ēdināšana 3 reizes dienā.

Nometnē aicināti pieteikties jaunieši vecumā no 12 līdz 16 gadiem ar vismaz minimālām pludmales volejbola iemaņām.

Ierašanās nometnē: 17.jūlijs, plkst 12:00
Nometnes noslēgums: 24.jūlijs plkst 13:00

Vecāki nodrošina bērna nogādāšanu uz un no nometnes. Pirms nometnes tiks rīkota vecāku sapulce, kuras laikā varēs vienoties par kopēju transportu.

Nometnes norises vieta: Kandavas lauksaimniecības tehnikums. Valteru iela 6-3, Kandava.

Informējam, ka atbilstoši noteikumiem par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, nometnē  drīkst piedalīties bērni, kuriem pēdējo 48 stundu laikā pirms nometnes sākuma veikts  Covid-19 tests un tas ir negatīvs. Testi tiek apmaksāti no valsts budžeta. Testu var neveikt, ja dokumentāri iespējams apliecināt vakcināciju pret Covid-19 vai ja cilvēks pārslimojis infekciju.

Nometnes cena: 295 EUR

Pieteikuma anketa: PIETEIKUMA ANKETA

Lai pieteiktos, lūdzam, nosūtīt aizpildītu pieteikuma anketu uz e-pastu info@beachbox.lv

Sīkāka informācija:

Tel.: +371 29490707
E-pasts: info@beachbox.lv