BeachBox

365 dienas gadā silta atmosfēra, smiltis un iespēja atpūsties, izkustēties, spēlējot pludmales volejbolu vai pludmales tenisu? Pie tam pašā Rīgas centrā? Par draudzīgām cenām? Esam šo sapni pārvērtuši realitātē, kas nu pieejama ikvienam.

Beach Box ir stilīga tikšanās vieta un ļoti labi aprīkota pludmales volejbola halle. Hallē ir pieejami četri pludmales volejbola laukumi, kurus viegli var pielāgot arī citiem pludmales sporta veidiem un izklaides pasākumiem.

BeachBox

Pie mums ir pieejamas visas ērtības, tajā skaitā sieviešu un vīriešu ģērbtuves ar dušām un slēdzamiem skapīšiem. Te ir ierīkota 1000 m2 liela pludmale ar 500 m3 smilšu un 8 m augstiem griestiem. Smiltis tiek apsildītas ar siltajām grīdām. Blakus laukumiem atrodas atpūtas zona ar pludmales bāru. Pie mums ir silti jebkurā gadalaikā un jebkurā diennakts laikā, bet papildus pludmales efektu esam panākuši ar atbilstošiem attēliem pie halles sienām. Noformējums atgādinās apmeklētājiem par pludmales volejbola vēsturisko dzimteni — veco labo ar sportot un ballēties gribošiem cilvēkiem pārpildīto Kalifornijas pludmali.

Vēl tikai jāpiebilst, ka mūsu halle atrodas ērti pieejamā un sportiskā vietā — VEF sporta kluba teritorijā Brīvības gatvē 197d, bijušajā basketbola zālē. Nokļūt pie mums var ērti ar auto un sabiedrisko transportu. Visiem klientiem Beach Box teritorijā ir pieejama bezmaksas auto stāvvieta.

Halle1s2

Noslēdzies vasaras tautas kauss pludmales volejbolā

Nu jau kādu laiku ik pa brīdim pie mums Beach Box pludmalē sadarbībā ar Pludmales volejbola attīstības biedrību un ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments atbalstu norisinās pludmales volejbola turnīri! Aizvadītajā nedēļas nogalē notika Vasaras tautas kauss pludmales volejbolā – 13. jūlijā starts tika dots sievietēm, bet 14. jūlijā- vīriešiem. Salīdzinot ar aizvadīto nedēļu, gribētos teikt, ka laiks bija kā radīts pludmales volejbolam - ne pārāk karsts, ne pārāk auksts, praktiski bez vēja. Kopumā divdesmit septiņi pāri bija ieradušies, lai cīnītos par sarūpētajiem kausiem, medaļām un atbalstītāju balvām!

Lasīt vairāk

vasaras tautas kauss pludmales volejbolā 13. un 14.jūlijā

Kvalitatīvs, aizraujošs un tautu vienojošs, pludmales volejbola turnīrs, kurā aicināti piedalīties visi gribētāji bez vecuma un iemaņu Untitled designierobežojuma. -13.jūlijā turnīrs sievietēm, -14.jūlijā turnīrs vīriešiem. Lai katra spēle būtu vienlīdz aizraujoša un dotu iespēju ikvienam, nolikums paredzēs īpašu handikapu sistēmu katram spēlētājam, uzsākot spēli: Jaunieši/jaunietes līdz 16 gadu vecumam: +3; Veterāni (no 50 gadu vecuma): +3; Spēlētāji (ne jaunieši un ne veterāni), kuri neatrodas Latvijas pludmales volejbola reitinga pirmajās 100 vietās: +2.

Lasīt vairāk

Noslēdzies rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā 2019

Iepriekšējās brīvdienās Beach Box pludmales volejbola hallē norisinājās, nu jau varam teikt, ka ikgadējais pavasara turnīrs jauniešiem60976162_1670105646425626_2666445297994956800_n sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments - Rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā, kas šogad kopā pulcēja 40 jauniešu pārus! Turnīrs norisinājās divas dienas - sestdien ar spēkiem mērojās jaunākā grupa, jeb bērni vecumā līdz 15 gadiem, bet svētdien jau mazliet vecāki - jaunieši līdz 18 gadu vecumam. Varam teikt, ka šis turnīrs viennozīmīgi bija kā punkts uz i un noslēgums rudens/ziemas iekštelpu sezonai, jo aiz loga viss liecina par karstu, piedzīvojumiem bagātu vasaru! ????

Lasīt vairāk

Rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā 18. un 19.maijā

Lai vērienīgi noslēgtu ziemas sezonu, aicinām visus jauniešus piedalīties Rīgas jaunatnes kausā pludmales volejbolā! 18.,18. MAIJS Pludmales volejbola attīstības biedrība sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi aicina visus jauniešus līdz 18 gadu vecumam piedalīties Rīgas jaunatnes kausā pludmales volejbolā! • Norises laiks un vieta : Turnīrs notiks pludmales volejbola hallē „Beach Box”, Rīgā, Brīvības gatvē 197d 2019. gada 18. un 19.maijā - 18.maijs plkst. 10:00 jaunieši (zēni un meitenes) līdz 15 gadu vecumam - 19.maijs plkst. 10:00 jaunieši (zēni un meitenes) no 15 līdz 18 gadu vecumam.

Lasīt vairāk

Elkor Panorama_s
Beach Box jaunais āra pludmales volejbola stadions „Elkor pludmale” ir 3000 m2 liela un viennozīmīgi tuvākā pludmale pašā Rīgas centrā. Stadions ir aprīkots ar 5 FIVB augstākajām prasībām atbilstošiem pludmales volejbola laukumiem:

 • drošības zona vismaz 5 metri visiem laukumiem,
 • īpaši piemeklētas smiltis,
 • smilts segas dziļums 50 cm.
 • centrālais laukums ir nodalīts no pārējiem, atrodas vistuvāk pludmales bāram un ir aprīkots ar skatītāju tribīnēm 250 vietām (pēc nepieciešamības iespējams palielināt vietu skaitu) un norobežojošiem reklāmas stendiem;

Pludmalē ir bezmaksas dušas, darbojas pludmales bārs un ir pieejama 64m2 liela telts.

Lieliska vieta gan sportam, gan labākajai pludmales ballītei pašā pilsētas centrā.

Stadions darbojas tikai vasaras sezonā.

Atrodamies Rīgā, Brīvības gatvē 201 – blakus tirdzniecības centram Elkor Plaza.

Ziemas sezona – 1.septembris -31.maijs

Laiks Beach Box halle
Darbdienas Brīvdienas
07:00-17:00 20 EUR 30 EUR
17:00-22:00 36 EUR 30 EUR
22:00-24:00 20 EUR 30 EUR

Vasaras sezona – 1.jūnijs – 31.augusts

Laiks Darbdienas Brīvdienas
Beach Box halle Elkor pludmale* Beach Box halle Elkor pludmale*
07:00-17:00 12 EUR 8 EUR 16 EUR 12 EUR
17:00-22:00 24 EUR 12 EUR 16 EUR 12 EUR
22:00-24:00 16 EUR 12 EUR 16 EUR 12 EUR

* Elkor pludmales volejbola stadiona centrālā laukuma nomas cenas ir 10 un 14 EUR

Minimālais rezervēšanas laiks – 1 stunda. Cenas norādītas par 1 laukuma īri uz 1 stundu.

Zvani un rezervē savu laukumu! 29490707

Beach Box skola

Beach Box skola – grupas nodarbības pieaugušajiem un jauniešiem, kā arī privātie treniņi gan individuāli, gan uzņēmumiem. Treneri – Rihards Finsters, Toms Šmēdiņš, Toms Benjavs, Austris Štāls, Andris Šmēdiņš. Kontakti: Sandra Selga, 29341654, sandra@beachbox.lv
TRENIŅU GRAFIKS UN CENAS

Austris Štāls
Toms Benjavs
Andris Šmēdiņš
Toms Šmēdiņš
Rihards Finsters

Beach Box pludmales volejbola halle piedāvā Tev izvēlēties piemērotāko un garastāvoklim atbilstošāko turnīru, kur vienmēr varēsi izbaudīt īstu cīņas sparu pozitīvā gaisotnē. Lasīt vairāk

Elkor Sport pludmales volejbola līga

ELKOR

ELKOR Sport pludmales volejbola līga otrajā sezonā uzņem apgriezienus, palielinot naudas balvu fondu līdz 5000 EUR (iepriekš 5000 USD, jeb 3887 EUR). ELKOR Sport līgas pirmsākumi meklējumi pagājušajā gadā, kad tā pārsteidza pludmales volejbola saimi ar lielo naudas balvu fondu šāda tipa turnīram, tādējādi pulcējot kuplu dalībnieku skaitu. Atgādināsim, ka 2013./2014.gada un pirmās ELKOR Sport līgas sezonas vēsturiskie uzvarētāji bija Klāvs Zaļkalns un Artūrs Kiseļevs, finālā uzveicot Arni Tunti ar Jāni Grīnbergu.

Visa informācija par līgu: šeit

Beach Box MIX Nakts turnīrs

mixWEB

Šis turnīrs ir ļoti iemīļots mūsu klientu vidū sava vieglā rakstura dēļ. MIX Nakts turnīrs notiek katru otro piektdienas nakti. Pateicoties faktam, ka tas norit piektdienas naktī, turnīrā vienmēr valda pacilāta un jautra gaisotne, sportiska alternatīva nakts izklaidēm Rīgas ielās.

Turnīrs ir 3 pret 3 MIX tipa turnīrs, kur piedalās 2 vīrieši un 1 jaunkundze. Komanda var pieteikt arī vairāk dalībniekus, tikai jāatceras, ka uz laukuma obligāti ir jābūt 1 daiļā dzimuma pārstāvei.

Turnīrs sākas 22:00 vakarā, taču Tev ir jāierodas nedaudz agrāk uz komandas reģistrāciju. Dalības maksa ir 5Ls no cilvēka.

Šis turnīrs ir kā laba alternatīva laika pavadīšanai klubiņā ar draugiem vai ar ģimeni, garantējam mūziku, siltas smiltiņas un foršas emocijas.

Beach Box MIX Nakts turnīra atbalsta un vērtīgas balvas nodrošina – Blue Box, Pizza Fly, Zelta, Ādažu čipsi, Isostar, Red Bull, Johnson &Johnson.

Pieteikties turnīram var sūtot e pastu uz turniri@beachbox.lv
Beach Box MIX Nakts turnīra nolikums

King/Queen of the Beach Box

kingqueenWEB

Šī turnīra nosaukums jau izsaka visu – uz divām nedēļām Tev ir iespēja kļūt par Beach Box halles karali vai karalieni. Izspēles kārtība ir klasiskā „king of the beach” turnīru tipa, kur Tu mainies ar pāriniekiem, krāj punktus un tādejādi cīnies par labākā spēlētāja, jeb „kinga” titulu.

Šis turnīrs ir interesants ar pavisam atšķirīgo formātu, kas nenosaka par pienākumu piedalīties ar komandu, tādējādi ir iespēja pārbaudīt savu individuālo meistarību, izmēģināt veiksmi ar jauniem partneriem un treniņu nolūkos kārtīgi izspēlēties. Šī ir lieliska iespēja iepazīties ar jauniem „beacha” draugiem, iegūt pārinieku uz citiem turnīriem vai arī vienkārši labi un sportiski pavadīt vakaru.

King/Queen turnīrs notiek katru otro piektdienas vakaru, tā sākums ir plkst. 22:00 un dalības maksa ir 7Ls.

King of the Beach Box titulam regulāri seko līdzi mūsu Latvijas kings – Jānis Šmēdiņš un katra turnīra karali apbalvo ar kādu no saviem pasaules turnīru krekliem ar savu autogrāfu.

Karaliene, kā jau karaliene, balvās saņems skaistas lietas no Blue Box un Daba SPA.

King/Queen of the Beach Box turnīra atbalstītāji – Blue Box, Pizza Fly, Zelta, Ādažu čipsi, Isostar, Shark, Johnson&Johnson.

Pieteikties turnīram var sūtot e-pastu uz turniri@beachbox.lv
King/Queen of the Beach Box turnīra nolikums

Beach Box Šmēdiņu skolas turnīrs

Šis turnīrs ir slēgta tipa turnīrs, kurā var piedalīties tikai skolas pastāvīgie audzēkņi. Turnīrs notiek reizi 2 mēnešos un tas ir kā atskaites punkts audzēkņu prasmju noteikšanā. Skolas treneri seko līdzi turnīra izspēlei un izvērtē audzēkņu sniegumu. Atkarībā no prasmju līmeņa, treneri var veikt izmaiņas grupu nodarbību sastāvos.

Turnīra formāts ir „king of the beach” tipa, dalības maksa ir 5Ls no cilvēka.

Turnīrs tiek filmēts un vēlāk analizēts kopā ar treneriem un skolas dalībniekiem.

Protams, labākie saņem pārsteiguma balvas no Beach Box halles atbalstītājiem.

Pieteikties turnīram var sūtot e-pastu turniri@beachbox.lv
Beach Box Šmēdiņu skolas turnīra nolikums

Galerija

Privātie un korporatīvie pasākumi Beach Box pludmales volejbola hallē – izvēlies piemērotāko un garastāvoklim atbilstošāko pasākumu, kur vienmēr varēsi izbaudīt atpūtu aktīvā, atraktīvā un pozitīvā gaisotnē.

Kontakti:
Zvani mums – tel.nr. 29490707, e-pasts: info@beachbox.lv;

Pasākumi uzņēmumiem

Pienācis laiks, kad jūsu uzņēmumam jāorganizē kāds pasākumu saviem darbiniekiem, bet vēlaties to pilnīgi oriģinālā gaisotnē un citādāku kā ierasts? Tad esat nokļuvis pareizajā mājas lapā:

 • -balles kā formālas tā arī neformālas, kuru vadītu entuziasma pilni cilvēki;
 • -ziemas sporta spēles vasaras noskaņās;
 • -komandas saliedēšanās kreatīvā un nedaudz ekstrēmā veidā;
 • -koncerti un atklāšanas pasākumi;
 • -iedomājies jaunas automašīnas modeļa atklāšanas pasākumu pludmalē? Vienreizēji!;
 • -mums ir daudz un dažādu plānu, tāpēc Jums atliek vien sazināties un vienoties;

Pasākumi privātām ballītēm

Uzaicini savējos uz Beach Box pludmali, lai nosvinētu savus svētkus vai vienkārši jautri un sportiski atpūstos! Vēlies neaizmirstamu ballīti ar trakām aktivitātēm un interesantām idejām?

 • -Tava dzimšanas diena ir ziemā, bet vienmēr esi apskaudīs tos, kam tā ir vasarā? Beidzot Tavs sapnis ir piepildījies, svini savu dzimšanas dienu vietā, kur vasara ir cauru gadu!
 • -Idejas, priekšnesumi, pārsteigumi kā ekstrēmi tā piezemēti tieši Tavai ballītei!
 • -Ja esi sacensību cienītājs, tad varam noorganizēt neparasto sporta veidu sacensības Tev un Taviem draugiem!
 • -koncerti un atklāšanas pasākumi;
 • -iedomājies jaunas automašīnas modeļa atklāšanas pasākumu pludmalē? Vienreizēji!
 • -Tuvojas labākā drauga vai draudzenes kāzas un esi atbildīgs par vecpuišu/vecmeitu ballīti? – dod ziņu un izstāstīsim kā varam izveidot neaizmirstamu pārsteigumu pludmales smiltiņās!
 • -Lai vai kāds pasākums Tev plānojas, raksti vai zvani un mēs izdomāsim kā pārvērst šo pasākumu par neaizmirstamu ceļojumu!

Bērnu ballītes

„KERIJAS BALLĪTES” BĒRNIEM UN TĪŅIEM BEACH BOX SMILŠU LAUKUMOS

Kontakti:
Kerija 29207545
kerijasballites@gmail.com

Nosvini aktīvu, sportisku ballīti pludmales smiltīs!

Neraizējies par laikapstākļiem, lietu BEACH BOXā nesola!!!

Vasarā pieejamas arī ballītes mūsu āra laukumos!

– 2h ballīte ar vienu pasākuma vadītāju smilšu laukumā (līdz 15 bērniem) = 135 EUR

– 3h ballīte ar vienu pasākuma vadītāju smilšu laukumā (līdz 15 bērniem) = 192 EUR

Papildus pasākuma vadītājs 30 EUR/h

*Piedāvājam gan noorganizēt ēdināšanu Jūsu pasākumam, gan izvēlēties „pikniku”, kad par galdu ļausim parūpēties Jums pašiem.

Izvēlieties bērniem atbilstošāko pasaku tēlu, vai tīņiem atbilstošāko ballītes tematiku!

Pasaku tēli: Minnija, Mikijs, Hello Kitty, Pirāts, Pepija Garzeķe, Pludmales Feja, Vinnijs Pūks, Tīģeris, Klauniņš, Minjons, Citplanētietis, Pludmales Raganiņa, Ninza, u.c.

Tematikas tīņiem: Lady Gagas zvaigžņu ballīte, Dullo uzdevumu ballīte, Olimpiskā ballīte, Spoku ballīte, Pludmales volejbola ballīte, ko vada profesionāls volejbola treneris, kā treniņu u.c.

Pasākuma vadītāji ir profesionāli pieredzējuši, ballīšu organizatori, aktieri, pedagogi.

Ballēšanās iemesli un jūsu vajadzības mēdz būt dažādas!
Tāpēc piedāvājam izstrādāt un noorganizēt individuālu, tieši jūsu svētku dienai atbilstošu ballīti:
- Dzimšanas dienas ballītes;
- Vārdadienas ballītes;
- Sporta ballītes ar kārtīgu izsportošanos tradicionālā un netradicionālā stilā;
- Masu pasākumus bērniem;
- Izlaiduma ballītes bērnudārzu vai skolu pabeidzot;
- Klasi saliedējošus pasākumus
- Lieldienu pasākumus
- Ziemassvētku “eglītes”

Un citu svētku īpašās ballītes

mūsu kontakti

Tel.: +371 29490707
E pasts: info@beachbox.lv

Brīvības gatve 197B,
Rīga, LV-1039

Mēs esam atvērti 7 dienas nedēļā no plkst. 09:00 līdz 24:00
Būsim atvērti arī iepriekš rezervējot smiltis no rīta plkst. 07:00 līdz 09:00.