BeachBox

365 dienas gadā silta atmosfēra, smiltis un iespēja atpūsties, izkustēties, spēlējot pludmales volejbolu vai pludmales tenisu? Pie tam pašā Rīgas centrā? Par draudzīgām cenām? Esam šo sapni pārvērtuši realitātē, kas nu pieejama ikvienam.

Beach Box ir stilīga tikšanās vieta un ļoti labi aprīkota pludmales volejbola halle. Hallē ir pieejami četri pludmales volejbola laukumi, kurus viegli var pielāgot arī citiem pludmales sporta veidiem un izklaides pasākumiem.

BeachBox

Pie mums ir pieejamas visas ērtības, tajā skaitā sieviešu un vīriešu ģērbtuves ar dušām un slēdzamiem skapīšiem. Te ir ierīkota 1000 m2 liela pludmale ar 500 m3 smilšu un 8 m augstiem griestiem. Smiltis tiek apsildītas ar siltajām grīdām. Blakus laukumiem atrodas atpūtas zona ar pludmales bāru. Pie mums ir silti jebkurā gadalaikā un jebkurā diennakts laikā, bet papildus pludmales efektu esam panākuši ar atbilstošiem attēliem pie halles sienām. Noformējums atgādinās apmeklētājiem par pludmales volejbola vēsturisko dzimteni — veco labo ar sportot un ballēties gribošiem cilvēkiem pārpildīto Kalifornijas pludmali.

Vēl tikai jāpiebilst, ka mūsu halle atrodas ērti pieejamā un sportiskā vietā — VEF sporta kluba teritorijā Brīvības gatvē 197d, bijušajā basketbola zālē. Nokļūt pie mums var ērti ar auto un sabiedrisko transportu. Visiem klientiem Beach Box teritorijā ir pieejama bezmaksas auto stāvvieta.

Halle1s2

Vasaras pludmales volejbola nometnes jauniešiem

Jauniešu pludmales volejbola nometnes. Nometnes Šis būs aizraujošs pludmales volejbola piedzīvojums, kas jaunos sportistus aizvedīs uz divām burvīgām Latvijas pilsētām Kandavu un Kuldīgu. Nedēļas garumā ar pieredzējušiem treneriem apgūsim pludmales volejbola elementus un strādāsim pie fiziskās sagatavotības, vienlaikus iepazīstot viens otru citā vidē, izbaudot laiku kopā dažādās spēlēs un saliedēšanās aktivitātēs. Šogad rīkosim četras pludmales volejbola nometnes:

 • KANDAVA: 8. - 15. jūnijs (Rihards Finsters un Toms Šmēdiņš) Cena: 440 EUR (*470 EUR, piesakoties pēc 1.maija) Nometnes norises vieta: Kandavas lauksaimniecības tehnikums. Valteru iela 6-3, Kandava.
 • KANDAVA: 30.jūnijs - 6. jūlijs (Rihards Finsters, Toms Šmēdiņš); Cena: 440 EUR (*470 EUR, piesakoties pēc 1.maija) Nometnes norises vieta: Kandavas lauksaimniecības tehnikums. Valteru iela 6-3, Kandava.
 • KANDAVA: 7. - 13. jūlijs (Rihards Finsters, Toms Šmēdiņš); Cena: 440 EUR (*470 EUR, piesakoties pēc 1.jūnija) Nometnes norises vieta: Kandavas lauksaimniecības tehnikums. Valteru iela 6-3, Kandava.
 • KULDĪGA: 13. - 20.augusts (Rihards Finsters, Toms Šmēdiņš); Cena: 440 EUR (*470 EUR, piesakoties pēc 1.ūlija) Norises vieta – naktsmītnes: Kuldīgas sporta skola, Kalna iela 6, Kuldīga Sporta laukumi: Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskola, Piltenes iela 25, Kuldīga.reniņu plāns:

Lasīt vairāk

Noslēdzies vasaras tautas kauss pludmales volejbolā

Pludmales volejbola attīstības biedrība ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu organizēja nu jau par tradīciju kļuvušo Vasaras tautas kausu, kas pulcē gan lielus, gan mazus entuziasma pilnus pludmales volejbola spēlētājus! Turnīrs tika aizvadīts Beach Box Elkor pludmales stadionā. Arī šis gads nebija izņēmums un aizvadītajā nedēļas nogalē tika izspēlēts tautas turnīrs – 21. augusta starts tika dots sievietēm, bet 22. augustā - vīriešiem. Kopumā divdesmit seši pāri bija ieradušies, lai cīnītos par sarūpētajiem kausiem, medaļām un atbalstītāju balvām! Sestdien starts tika dots dāmām, kur turnīrs norisinājās pēc grupu spēles un vienmīnusa play-off sistēmas. Vietu sadalījums Vasaras tautas kausā 2021 sievietēm:

Lasīt vairāk

Noslēdzies Rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Pludmales volejbola attīstības biedrība sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi organizēja turnīru, kur aicināja jauniešus līdz 18 gadu vecumam piedalīties Rīgas jaunatnes kausā pludmales volejbolā! Kopumā abās dienās turnīrā startēja 88 sportiski, atraktīvi jaunieši, kas cīnījās par sarūpētajām medaļām, kausiem un foršām balvām. Abas dienas

Lasīt vairāk

Vasaras tautas kauss pludmales volejbolā 21. un 22. augustā

Kvalitatīvs, aizraujošs un tautu vienojošs, pludmales volejbola turnīrs, kurā aicināti piedalīties visi gribētāji bez vecuma un iemaņu ierobežojuma.image0 - 21.augusts turnīrs sievietēm, - 22.augusts turnīrs vīriešiem. Lai katra spēle būtu vienlīdz aizraujoša un dotu iespēju ikvienam, nolikums paredzēs īpašu handikapu sistēmu katram spēlētājam, uzsākot spēli: Jaunieši/jaunietes līdz 16 gadu vecumam: +3; Veterāni (no 50 gadu vecuma): +3; Spēlētāji (ne jaunieši un ne veterāni), kuri neatrodas Latvijas pludmales volejbola reitinga pirmajās 100 vietās: +2. - Dalības maksa: 12 EUR no komandas!!! Balvās medaļas, kausi un atbalstītāju balvas!

Lasīt vairāk

Elkor Panorama_s
Beach Box jaunais āra pludmales volejbola stadions „Elkor pludmale” ir 3000 m2 liela un viennozīmīgi tuvākā pludmale pašā Rīgas centrā. Stadions ir aprīkots ar 5 FIVB augstākajām prasībām atbilstošiem pludmales volejbola laukumiem:

 • drošības zona vismaz 5 metri visiem laukumiem,
 • īpaši piemeklētas smiltis,
 • smilts segas dziļums 50 cm.
 • centrālais laukums ir nodalīts no pārējiem, atrodas vistuvāk pludmales bāram un ir aprīkots ar skatītāju tribīnēm 250 vietām (pēc nepieciešamības iespējams palielināt vietu skaitu) un norobežojošiem reklāmas stendiem;

Pludmalē ir bezmaksas dušas, darbojas pludmales bārs un ir pieejama 64m2 liela telts.

Lieliska vieta gan sportam, gan labākajai pludmales ballītei pašā pilsētas centrā.

Stadions darbojas tikai vasaras sezonā.

Atrodamies Rīgā, Brīvības gatvē 201 – blakus tirdzniecības centram Elkor Plaza.

Ziemas sezona – 1.septembris -31.maijs

Laiks Beach Box halle
Darbdienas Brīvdienas
07:00-17:00 24 EUR 36 EUR
17:00-22:00 48 EUR 36 EUR
22:00-24:00 24 EUR 36 EUR

Vasaras sezona – 1.jūnijs – 31.augusts

Laiks Darbdienas Brīvdienas
Beach Box halle Elkor pludmale Beach Box halle Elkor pludmale
07:00-17:00 20 EUR 12 EUR 20 EUR 20 EUR
17:00-22:00 26 EUR 20 EUR 20 EUR 20 EUR
22:00-24:00 20 EUR 20 EUR 20 EUR 20 EUR

Minimālais rezervēšanas laiks – 1 stunda. Cenas norādītas par 1 laukuma īri uz 1 stundu.

Zvani un rezervē savu laukumu! 29490707

Beach Box skola

Beach Box skola – grupas nodarbības pieaugušajiem un jauniešiem, kā arī privātie treniņi gan individuāli, gan uzņēmumiem. Treneri – Rihards Finsters, Toms Šmēdiņš, Toms Benjavs, Austris Štāls, Aleksandrs Solovejs. Kontakti: Beach Box, 29490707, info@beachbox.lv
TRENIŅU GRAFIKS UN CENAS

Austris Štāls
Aleksandrs Solovejs
Toms Šmēdiņš
Rihards Finsters

Galerija

Privātie un korporatīvie pasākumi Beach Box pludmales volejbola hallē – izvēlies piemērotāko un garastāvoklim atbilstošāko pasākumu, kur vienmēr varēsi izbaudīt atpūtu aktīvā, atraktīvā un pozitīvā gaisotnē.

Kontakti:
Zvani mums – tel.nr. 29490707, e-pasts: info@beachbox.lv;

Pasākumi uzņēmumiem

Pienācis laiks, kad jūsu uzņēmumam jāorganizē kāds pasākumu saviem darbiniekiem, bet vēlaties to pilnīgi oriģinālā gaisotnē un citādāku kā ierasts? Tad esat nokļuvis pareizajā mājas lapā:

 • -balles kā formālas tā arī neformālas, kuru vadītu entuziasma pilni cilvēki;
 • -ziemas sporta spēles vasaras noskaņās;
 • -komandas saliedēšanās kreatīvā un nedaudz ekstrēmā veidā;
 • -koncerti un atklāšanas pasākumi;
 • -iedomājies jaunas automašīnas modeļa atklāšanas pasākumu pludmalē? Vienreizēji!;
 • -mums ir daudz un dažādu plānu, tāpēc Jums atliek vien sazināties un vienoties;

Pasākumi privātām ballītēm

Uzaicini savējos uz Beach Box pludmali, lai nosvinētu savus svētkus vai vienkārši jautri un sportiski atpūstos! Vēlies neaizmirstamu ballīti ar trakām aktivitātēm un interesantām idejām?

 • -Tava dzimšanas diena ir ziemā, bet vienmēr esi apskaudīs tos, kam tā ir vasarā? Beidzot Tavs sapnis ir piepildījies, svini savu dzimšanas dienu vietā, kur vasara ir cauru gadu!
 • -Idejas, priekšnesumi, pārsteigumi kā ekstrēmi tā piezemēti tieši Tavai ballītei!
 • -Ja esi sacensību cienītājs, tad varam noorganizēt neparasto sporta veidu sacensības Tev un Taviem draugiem!
 • -koncerti un atklāšanas pasākumi;
 • -iedomājies jaunas automašīnas modeļa atklāšanas pasākumu pludmalē? Vienreizēji!
 • -Tuvojas labākā drauga vai draudzenes kāzas un esi atbildīgs par vecpuišu/vecmeitu ballīti? – dod ziņu un izstāstīsim kā varam izveidot neaizmirstamu pārsteigumu pludmales smiltiņās!
 • -Lai vai kāds pasākums Tev plānojas, raksti vai zvani un mēs izdomāsim kā pārvērst šo pasākumu par neaizmirstamu ceļojumu!

Bērnu ballītes

„KERIJAS BALLĪTES” BĒRNIEM UN TĪŅIEM BEACH BOX SMILŠU LAUKUMOS

Kontakti:
Kerija 29207545
kerijasballites@gmail.com

Nosvini aktīvu, sportisku ballīti pludmales smiltīs!

Neraizējies par laikapstākļiem, lietu BEACH BOXā nesola!!!

Vasarā pieejamas arī ballītes mūsu āra laukumos!

– 2h ballīte ar vienu pasākuma vadītāju smilšu laukumā (līdz 15 bērniem) = 135 EUR

– 3h ballīte ar vienu pasākuma vadītāju smilšu laukumā (līdz 15 bērniem) = 192 EUR

Papildus pasākuma vadītājs 30 EUR/h

*Piedāvājam gan noorganizēt ēdināšanu Jūsu pasākumam, gan izvēlēties „pikniku”, kad par galdu ļausim parūpēties Jums pašiem.

Izvēlieties bērniem atbilstošāko pasaku tēlu, vai tīņiem atbilstošāko ballītes tematiku!

Pasaku tēli: Minnija, Mikijs, Hello Kitty, Pirāts, Pepija Garzeķe, Pludmales Feja, Vinnijs Pūks, Tīģeris, Klauniņš, Minjons, Citplanētietis, Pludmales Raganiņa, Ninza, u.c.

Tematikas tīņiem: Lady Gagas zvaigžņu ballīte, Dullo uzdevumu ballīte, Olimpiskā ballīte, Spoku ballīte, Pludmales volejbola ballīte, ko vada profesionāls volejbola treneris, kā treniņu u.c.

Pasākuma vadītāji ir profesionāli pieredzējuši, ballīšu organizatori, aktieri, pedagogi.

Ballēšanās iemesli un jūsu vajadzības mēdz būt dažādas!
Tāpēc piedāvājam izstrādāt un noorganizēt individuālu, tieši jūsu svētku dienai atbilstošu ballīti:
- Dzimšanas dienas ballītes;
- Vārdadienas ballītes;
- Sporta ballītes ar kārtīgu izsportošanos tradicionālā un netradicionālā stilā;
- Masu pasākumus bērniem;
- Izlaiduma ballītes bērnudārzu vai skolu pabeidzot;
- Klasi saliedējošus pasākumus
- Lieldienu pasākumus
- Ziemassvētku “eglītes”

Un citu svētku īpašās ballītes

mūsu kontakti

Tel.: +371 29490707
E pasts: info@beachbox.lv

Brīvības gatve 197B,
Rīga, LV-1039

Mēs esam atvērti 7 dienas nedēļā no plkst. 09:00 līdz 24:00
Būsim atvērti arī iepriekš rezervējot smiltis no rīta plkst. 07:00 līdz 09:00.