Vasaras tautas kauss pludmales volejbolā 21. un 22. augustā

Kvalitatīvs, aizraujošs un tautu vienojošs, pludmales volejbola turnīrs, kurā aicināti piedalīties visi gribētāji bez vecuma un iemaņu ierobežojuma.image0
- 21.augusts turnīrs sievietēm,
- 22.augusts turnīrs vīriešiem.

Lai katra spēle būtu vienlīdz aizraujoša un dotu iespēju ikvienam, nolikums paredzēs īpašu handikapu sistēmu katram spēlētājam, uzsākot spēli:

Jaunieši/jaunietes līdz 16 gadu vecumam: +3;
Veterāni (no 50 gadu vecuma): +3;
Spēlētāji (ne jaunieši un ne veterāni), kuri neatrodas Latvijas pludmales volejbola reitinga pirmajās 100 vietās: +2.

- Dalības maksa: 12 EUR no komandas!!! Balvās medaļas, kausi un atbalstītāju balvas!

Turnīru organizē Pludmales volejbola attīstības biedrība ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments atbalstu!

• Norises laiks un vieta : Turnīrs notiks Beach Box Elkor pludmales stadionā, blakus tc. ELKOR Plaza, Rīgā, Brīvības gatvē 201.
2021.gada 21.augusts , sestdiena, plkst. 10:00 sieviešu turnīrs (reģistrācija 9:30-9:50)
2021.gada 22.augusts, svētdiena, plkst. 10:00 vīriešu turnīrs (reģistrācija 9:30-9:50)

• Dalībnieki : Sacensībās aicināti piedalīties visu vecumu un meistarības interesenti, kuriem atkarībā no meistarības un vecuma grupas, tiks iedalīti atbilstoši spēļu uzsākšanas koeficienti. Sieviešu un vīriešu komandas spēlē atsevišķos turnīros.

• Pieteikšanās : Komandu pieteikumi jānosūta līdz 2021. gada 20.augustam, plkst. 16.00 elektroniski uz e-pastu: turniri@beachbox.lv.
Pieteikumā jānorāda: dalībnieku vārds, uzvārds un kontaktinformācija.

• Komanda : Komanda sastāv no diviem vīriešu dzimuma pārstāvjiem vīriešu turnīrā vai divām sieviešu dzimuma pārstāvēm sieviešu turnīrā.

• Noteikumi : Sacensības norisināsies pēc atvieglinātiem oficiālajiem pludmales volejbola noteikumiem.

• Finansiālie nosacījumi : Turnīra dalības maksa ir 12 EUR no komandas!

• Medicīniskie nosacījumi : Katrs sacensību dalībnieks, piesakoties turnīram, apstiprina, ka atbild par savu veselības stāvokli. Organizatori turnīra laikā nodrošinās medicīniskā personāla klātbūtni.

• Apbalvošana : Pirmās trīs vietas abās grupās pēc sacensībām apbalvo ar medaļām, diplomiem un veicināšanas balvām no atbalstītājiem. Uzvarētāju komandām tiek pasniegts arī Vasaras tautas turnīra kauss.

PIESAKIES: turniri@beachbox.lv