Posmu Kalendārs

Posms Datums Dalībnieki Rezultāti
1. 5.novembris Posma dalībnieki Rezultāti
2. 19.novembris Posma dalībnieki Rezultāti
3. 3.decembris Posma dalībnieki Rezultāti
4. 17.decembris Posma dalībnieki Rezultāti
5. 7.janvāris Posma dalībnieki Rezultāti
6. 21.janvāris Posma dalībnieki Rezultāti
7. 4.februāris Posma dalībnieki Rezultāti
8. 18.februāris Posma dalībnieki Rezultāti
9. 4.marts Posma dalībnieki Rezultāti
10. 18.marts Posma dalībnieki Rezultāti
11. 8.aprīlis Posma dalībnieki Rezultāti
12. 22.aprīlis Posma dalībnieki Rezultāti
Fināls 28.-29. aprīlis Posma dalībnieki Rezultāti
KOPVĒRTĒJUMS

Betsafe līgas nolikums

„Betsafe pludmales volejbola līga” ar naudas balvu fondu 6000 EUR

ELKOR Sport pludmales volejbola līga piedzīvo pārmaiņas 5.sezonā. Pēc veiksmīgas 4 gadu sadarbības ar sporta preču veikalu ELKOR Sport, kas noticēja līgai no pašiem pirmsākumiem, ir pienācis veselīgs brīdis kaut ko pamainīt un šajā gadā par līgas ģenerālsponsoru ir kļuvis totalizators Betsafe!! Mēs pateicamies par veiksmīgo sadarbību ar ELKOR. Pludmales volejbola līgas piektajā sezonā esam gatavi uzņemt visus pludmales volejbola mīļus, nodrošinot turnīru ar to pašu fināla naudas balvas fondu 6000 EUR. Līgas pirmsākumi meklējumi pirms 5 gadiem, kad tā pārsteidza pludmales volejbola saimi ar lielo naudas balvu fondu šāda tipa turnīram, tādējādi pulcējot kuplu dalībnieku skaitu. Atgādināsim, ka 2013./2014.gada un pirmās ELKOR Sport līgas sezonas vēsturiskie uzvarētāji bija Klāvs Zaļkalns un Artūrs Kiseļevs, otrajā sezonā fināla uzvarētāji bija Londonas Olimpiskais medaļnieks Mārtiņš Pļaviņš, spēlējot pārī ar Uģi Puķīti, 2015./2016. gada sezonas uzvarētāji bija Jānis Grīnbergs un Sandris Andrejevs, bet pagājušajā gadā laurus plūca Toms Šmēdiņš un Kaspars Salmiņš. Kā redzam, katru gadu citas sejas, tāpēc iespējas ir visiem!!!

Betsafe pludmales volejbola līga sāksies jau pavisam drīz – ar atklāšanas posmu šī gada 5.novembrī un ilgs līdz pat pavasarim, kad uzvarētāji tiks noteikti finālā, kurš risināsies 2 dienu garumā – 28. un 29.aprīlī. Detalizēts līgas kalendārs, nolikums, rezultāti, fotogrāfijas un visa pārējā informācija tiks ievietota Beach Box mājas lapā www.beachbox.lv

Līgā varēs spēlēt visi pludmales volejbola interesenti. Sacensības norisinās 2 pret 2 vīriešu disciplīnā bez vecuma ierobežojuma. Vienlaicīgi uz laukuma nedrīkstēs atrasties 2 spēlētāji, kas atrodas Latvijas pludmales volejbola reitingā augstāk par 10. vietu. Maksimālais komandu skaits vienā sabraukumā ir 32.

Izspēles notiks sabraukumu veidā svētdienās, balstoties uz līgas kalendāru. Finālā iekļūs labākās 32 komandas. Lai piedalītos lielajā finālā par galveno balvu, abiem komandas dalībniekiem būs jāpiedalās vismaz 7 sabraukumos no 12 organizētajiem.

Līgas ģenerālsponsora sarūpētais naudas balvas fonds – 6000 EUR tiks sadalīts lielajā finālā šādi:

Vieta

Naudas balva

1

€ 2 500,00

2

€ 1 500,00

3

€ 800,00

4

€ 400,00

5-8

€ 200,00

Kopā

€ 6 000,00

Katra sabraukuma uzvarētāji saņem pārsteiguma balvas no līgas atbalstītājiem – Betsafe, ELKOR, Blue Box, Veselības Fabrika, Shark, Isostar. Savukārt līgas sezonas kopvērtējuma uzvarētāju komanda saņems kopvērtējuma kausu.

Dalības maksa:
- Dalības maksa ir 30 EUR no komandas jeb 15 EUR no spēlētāja par posmu.
- Ja abi spēlētāji piedalījušies iepriekšējā posmā, tad dalības maksa tiek noteikta 20 EUR no komandas jeb 10 EUR no spēlētāja (izlaižot posmu, nākamajam posmam dalības maksa atkal tiek noteikta 30 EUR).
- Komandai piesakoties pirmo reizi līgā, papildus jāmaksā 15 EUR no cilvēka par līgas formas kreklu ar kuru jāspēlē visos posmos (vienreizēja maksa).

Pieteikumus līdz katra sabraukuma nedēļas piektdienai plkst. 20:00 jāsūta elektroniski uz e-pastu turniri@beachbox.lv, pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, spēlētāju vārdi un uzvārdi, dzimšanas datumi, kā arī kontaktinformācija.

Papildus informāciju par Betsafe pludmales volejbola līgu var uzzināt mājas lapā www.beachbox.lv vai, zvanot līgas organizatora pārstāvim Sandrai Selgai pa tel. +371 29341654 vai, sūtot e-pastu uz sandra@beachbox.lv

Līgas atbalstītāji – Betsafe, ELKOR, Blue Box, Veselības Fabrika, Shark, Isostar.