vasaras tautas kauss pludmales volejbolā 13. un 14.jūlijā

Kvalitatīvs, aizraujošs un tautu vienojošs, pludmales volejbola turnīrs, kurā aicināti piedalīties visi gribētāji bez vecuma un iemaņu Untitled designierobežojuma.
-13.jūlijā turnīrs sievietēm,
-14.jūlijā turnīrs vīriešiem.

Lai katra spēle būtu vienlīdz aizraujoša un dotu iespēju ikvienam, nolikums paredzēs īpašu handikapu sistēmu katram spēlētājam, uzsākot spēli:
Jaunieši/jaunietes līdz 16 gadu vecumam: +3;
Veterāni (no 50 gadu vecuma): +3;
Spēlētāji (ne jaunieši un ne veterāni), kuri neatrodas Latvijas pludmales volejbola reitinga pirmajās 100 vietās: +2.

- Dalības maksa: 12 EUR no komandas!!! Balvās medaļas, kausi un atbalstītāju balvas!

- Spēles tiesās tiesneši!!

Turnīru organizē Pludmales volejbola attīstības biedrība ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments atbalstu!

• Norises laiks un vieta : Turnīrs notiks Beach Box Elkor pludmales stadionā, blakus tc. ELKOR Plaza, Rīgā, Brīvības gatvē 201.
2019.gada 13.jūlijs , sestdiena, plkst. 10:00 sieviešu turnīrs
2019.gada 14.jūlijs, svētdiena, plkst. 10:00 vīriešu turnīrs

• Dalībnieki : Sacensībās aicināti piedalīties visu vecumu un meistarības interesenti, kuriem atkarībā no meistarības un vecuma grupas, tiks iedalīti atbilstoši spēļu uzsākšanas koeficienti. Sieviešu un vīriešu komandas spēlē atsevišķos turnīros.
• Pieteikšanās : Komandu pieteikumi jānosūta līdz 2019. gada 12.jūlijam, plkst. 16.00 elektroniski uz e-pastu: turniri@beachbox.lv vai, zvanot pa tālruni 29341654.
Pieteikumā jānorāda: dalībnieku vārds uzvārds un kontaktinformācija.

• Komanda : Komanda sastāv no diviem vīriešu dzimuma pārstāvjiem vīriešu turnīrā vai divām sieviešu dzimuma pārstāvēm sieviešu turnīrā.
• Noteikumi : Sacensības norisināsies pēc atvieglinātiem oficiālajiem pludmales volejbola noteikumiem. Spēles tiesās organizētāju nodrošināti tiesneši.
• Finansiālie nosacījumi : Turnīra dalības maksa ir 12 EUR no komandas!
• Medicīniskie nosacījumi : Katrs sacensību dalībnieks, piesakoties turnīram, apstiprina, ka atbild par savu veselības stāvokli. Organizatori turnīra laikā nodrošinās medicīniskā personāla klātbūtni.
• Apbalvošana : Pirmās trīs vietas abās grupās pēc sacensībām apbalvo ar medaļām, diplomiem un veicināšanas balvām no atbalstītājiem. Uzvarētāju komandām tiek pasniegts arī Vasaras tautas turnīra kauss.

PIESAKIES: turniri@beachbox.lv