šonedēļ maz turnīru, bet daudz labu cenu Lieldienās! :)

Sveiciens! SESTDIENA

Šonedēļ pie mums maz turnīru, bet daudz labu cenu, jo ir taču Lieldienas, tātad svētki:
- Piektdiena – visas dienas garumā darba dienas cenas – 20 EUR/h līdz pat 17:00 un vakarā (agrāk, kā ierasts) 18:00 JOKER King/Queen of the Beach turnīrs
- Sestdiena – AKCIJAS diena – laukumu īre tikai 26 EUR/h visu dienu
- Svētdiena – AKCIJAS diena – laukumu īre tikai 26 EUR/h visu dienu
- Pirmdiena - visas dienas garumā darba dienas cenas – 20 EUR/h līdz pat 17:00

Zvani un rezervē savu laukumu savlaicīgi!! 29490707! ;)

Ja vēl nezini, kas par zvēru ir JOKER King/Queen of the Beach turnīrs, tad te būs info, ielāgo, ka tas šoreiz notiks 2 stundas agrāk kā ierasts:

—–Piektdiena, 14.aprīlis – JOKER King/Queen of the Beach turnīrs – Šī turnīra nosaukums jau izsaka visu – uz divām nedēļām Tev ir iespēja kļūt par Beach Box karali vai karalieni. Izspēles kārtība ir klasiskā „king of the beach” turnīru tipa, kur Tu mainies ar pāriniekiem, krāj punktus un tādējādi cīnies par labākā spēlētāja, jeb „kinga” titulu.

Šis turnīrs ir interesants ar formātu, kas nenosaka par pienākumu piedalīties ar komandu, tādējādi ir iespēja pārbaudīt savu individuālo meistarību, izmēģināt veiksmi ar jauniem partneriem un treniņu nolūkos kārtīgi izspēlēties.

Šī ir lieliska iespēja iepazīties ar jauniem „beacha” draugiem, iegūt pārinieku uz citiem turnīriem vai arī vienkārši labi un sportiski pavadīt vakaru.

Galvenajā balvā Joker klubs SPA kompleksa apmeklējums Tev un draugam, kā arī vērtīgas balvas no citiem atbalstītājiem.

Sākums: plkst. 18:00
Dalības maksa: 10 EUR
Piesakies turnīram: turniri@beachbox.lv