Rīgas jaunatnes kauss pludmales volejbolā 18. un 19.maijā

Lai vērienīgi noslēgtu ziemas sezonu, aicinām visus jauniešus piedalīties Rīgas jaunatnes kausā pludmales volejbolā! 18.,18. MAIJS

Pludmales volejbola attīstības biedrība sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi aicina visus jauniešus līdz 18 gadu vecumam piedalīties Rīgas jaunatnes kausā pludmales volejbolā!

• Norises laiks un vieta : Turnīrs notiks pludmales volejbola hallē „Beach Box”, Rīgā, Brīvības gatvē 197d 2019. gada 18. un 19.maijā
- 18.maijs plkst. 10:00 jaunieši (zēni un meitenes) līdz 15 gadu vecumam
- 19.maijs plkst. 10:00 jaunieši (zēni un meitenes) no 15 līdz 18 gadu vecumam.

• Dalībnieki : Sacensībās piedalās jauniešu komandas (gan meiteņu, gan zēnu) divās vecuma kategorijās: jaunieši līdz 15 gadu vecumam un jaunieši no 15 līdz 18 gadu vecumam.

• Pieteikšanās : Komandu pieteikumi jānosūta līdz 2019. gada 17.maijam, plkst. 14.00 elektroniski uz e-pastu: turniri@beachbox.lv vai, zvanot pa tālruni 29341654.
Pieteikumā jānorāda: dalībnieku vārds uzvārds un kontaktinformācija. .

• Finansiālie nosacījumi : Turnīra dalības maksa ir 10 EUR no komandas! 30% atlaide dalības maksai tiek piešķirta Rīgas pašvaldības dibināto izglītības iestāžu īstenoto sporta programmu audzēkņu grupām.

• Visas spēles tiesās tiesneši!

• Medicīniskie nosacījumi : Katrs sacensību dalībnieks, piesakoties turnīram, apstiprina, ka atbild par savu veselības stāvokli.
Organizatori turnīra laikā nodrošinās medicīniskā personāla klātbūtni.

• Apbalvošana : Pirmās trīs vietas abās grupās pēc sacensībām apbalvo ar medaļām, diplomiem un veicināšanas balvām no atbalstītājiem. Uzvarētāji saņem turnīra kausus.

Piesakies: turniri@beachbox.lv