King/Queen, Zelta/Somersby amatieru turnīra un SHARK OPEN 4.posma rezultāti

King/Queen of the Beach Box rezultāti:
IMG_7601Par vakardienas karalieni kronējām Līgu Plāti, savukārt no visiem pretendentiem uz karaļa titulu, spēcīgākais šoreiz izrādījās Arnis Zaščerinksis.

Te būs rezultāti:
Queen:
1.vieta Līga Plāte
2.vieta Jana Bērziņa
3.vieta Ieva Bērziņa
4.vieta Maija Lielpinka5.-8.vieta Ance Jankava
5.-8.vieta Gunta Paegle
5.-8.vieta Līga Strazdiņa
5.-8.vieta Sigita Kviese
9.vieta Vikija Buliņa
10.vieta Ilze Leimane
King:
1.vieta Arnis Zaščerinskis
2.vieta Andris Eglītis
3.vieta Dāvis Kušķis
4.vieta Edgars Šternbergs
5.-12.vieta Sergejs Stešins
5.-12.vieta Rihards Vilcāns
5.-12.vieta Jānis Ivanovs
5.-12.vieta Renārs Astra
5.-12.vieta Gatis Petrovs
5.-12.vieta Allans Parijancs
5.-12.vieta Uldis Leškēvičs
5.-12.vieta Artūrs Semjonovs
5.-12.vieta Jānis Krūze
13.-18.vieta Ilvars Močs
13.-18.vieta Elvijs Burmeisters
13.-18.vieta Gatis Volāns
13.-18.vieta Bruno Leja
13.-18.vieta Rolands Upītis

Zelta/Somersby amatieru turnīra rezultāti:

 

WP_20140719_005Par turnīra uzvarētājiem kļuva tā favorīti Andris Grosbergs/Edgars Priede, finālā uzveicot Andri Eglīti/Tomu Šteinbergu.
Te būs rezultāti:
1.vieta Edgars Priede/Andris Grosbergs
2.vieta Andris Eglītis/Toms Šteinbergs
3.vieta Jānis Stukuls/Juris Lebedoks
4.vieta Jēkabs Treijs/Reinis Lauskis
5.-8.vieta Edgars Tomkus/Renārs Tverijons
5.-8.vieta Māris Čīma/Armands Ābelnieks
5.-8.vieta Dāvis Kušķis/Kārlis Levinskis
5.-8.vieta Jānis Ivanovs/ Ernests Berkmanis
9.-13.vieta Jana Bērziņa/Laine Cielēna
9.-13.vieta Upītis/Uzuls
9.-13.vieta Artūrs Semjonovs/Aleksandrs Nastavševs
9.-13.vieta Ivars Cekuls/Jānis Cekuls
9.-13.vieta Elviss Lapiņš/Edvards Laizāns

SHARK OPEN 4.posma rezultāti:

IMG_7443

Par SHARK OPEN 4.posma uzvarētājiem ir kļuvuši Toms Benjavs pārī ar Mārci Jirgensonu, finālā uzveicot Kristapu Punculi/Ventu Graudiņu. Savukārt godpilno trešo vietu izcī

Rezultāti:nīja Atis Šēfers ar Kārli Celmiņu.

1. Toms Benjavs/Mārcis Jirgensons
2. Kristaps Punculis/Vents Graudiņš

3. Kārlis Celmiņš/Atis Šēfers
4. Kaspars Salmiņš/Raimonds Vilmanis
5.-7. Uģis Puķītis/Mārtiņš Dauburs
5.-7. Vladimirs Varežkins/Oļegs Šilinskis
5.-7. Mārtiņš Jansons/Artūrs Tinte