elkor sport pludmales volejbola līga pārtop par betsafe līgu!

Uzmanību!! Jaunumi!! Betsafe liga

Esam klāt, lai paziņotu, ka leģendārā ELKOR Sport pludmales volejbola līga piedzīvo pārmaiņas savas pastāvēšanas 5.sezonā. Pēc veiksmīgas 4 gadu sadarbības ar sporta preču veikalu ELKOR Sport, kas noticēja līgai no pašiem pirmsākumiem, ir pienācis veselīgs brīdis kaut ko pamainīt, spert nākamo soli uz priekšu gan mums, gan ELKOR Sport. Mēs un visa pludmales volejbolistu saime pateicas ELKOR Sport par veiksmīgo sadarbību un gan jau drīz tiksimies atkal kādos jaunos projektos…

Kā saka, pastāvēs, kas pārmainīsies un esam priecīgi Jums paziņot, ka pludmales volejbolu mīl un atbalsta, un šajā sakarā svinīgi informējam, ka šogad par līgas ģenerālsponsoru ir kļuvis tiešsaistes sporta totalizators Betsafe!!  Betsafe ir viens no vadošajiem spēļu un izklaides portāliem pasaulē ar īpaši plašu spēļu izvēli un iespaidīgiem vinnestiem. Esam gandarīti par jauno sadarbību un pārliecināti, ka par to priecāsieties arī Jūs!

Pludmales volejbola līgas piektajā sezonā esam gatavi uzņemt visus pludmales volejbola mīļus, nodrošinot turnīru ar to pašu fināla naudas balvas fondu 6000 EUR!! Līgas pirmsākumi meklējumi pirms 5 gadiem, kad tā pārsteidza pludmales volejbola saimi ar lielo naudas balvu fondu šāda tipa turnīram, tādējādi pulcējot kuplu dalībnieku skaitu. Atgādināsim, ka 2013./2014.gada un pirmās ELKOR Sport līgas sezonas vēsturiskie uzvarētāji bija Klāvs Zaļkalns un Arturs Kiselevs, otrajā sezonā fināla uzvarētāji bija Londonas Olimpiskais medaļnieks Martins Plavins, spēlējot pārī ar Ugis Pukitis, 2015./2016. gada sezonas uzvarētāji bija Janis Grinbergs un Sandris Andrejevs, bet pagājušajā gadā laurus plūca Smedins Toms un Kaspars Salmiņš. Kā redzam, katru gadu citas sejas, tāpēc iespējas ir visiem!!!

Betsafe pludmales volejbola līga sāksies jau pavisam drīz – ar atklāšanas posmu šī gada 5.novembrī un ilgs līdz pat pavasarim, kad uzvarētāji tiks noteikti finālā, kurš risināsies 2 dienu garumā – 28. un 29.aprīlī. Detalizēts līgas kalendārs, nolikums, rezultāti, fotogrāfijas un visa pārējā informācija tiks ievietota Beach Box mājas lapā www.beachbox.lv un Betsafe līgai speciāli izveidotā Facebook lapā: Pludmales volejbola līga Betsafe sports

Galvenās izmaiņas:
▪️ Esam samazinājuši dalībnieku reitinga slieksni no TOP 20 uz TOP 10 – šogad kopā vienā pārī nedrīkstēs spēlēt tikai TOP 10 reitinga dalībnieki.
▪️ Posmu skaits – 12 posmi + fināls. Lai kvalificētos finālam, obligāti jāpiedalās vismaz 7 posmos (iepriekš 8).
▪️ Ņemot vērā lielo spēļu skaitu, fināls notiks pilnvērtīgu 2 dienu garumā – 28. un 29.aprīlī.

Līgā varēs spēlēt visi pludmales volejbola interesenti. Sacensības norisinās 2 pret 2 vīriešu disciplīnā bez vecuma ierobežojuma. Vienlaicīgi uz laukuma nedrīkstēs atrasties 2 spēlētāji, kas atrodas Latvijas pludmales volejbola reitingā augstāk par 10. vietu. Maksimālais komandu skaits vienā sabraukumā ir 32.

Izspēles notiks sabraukumu veidā svētdienās, balstoties uz līgas kalendāru. Finālā iekļūs labākās 32 komandas. Lai piedalītos lielajā finālā par galveno balvu, abiem komandas dalībniekiem būs jāpiedalās vismaz 7 sabraukumos no 12 organizētajiem.
Katra sabraukuma uzvarētāji saņem pārsteiguma balvas no līgas atbalstītājiem, savukārt līgas sezonas kopvērtējuma uzvarētāju komanda saņems kopvērtējuma kausu. Lielais 6000 EUR naudas balvu fonds tiek sadalīts finālā starp 8 labākajām komandām.

Dalības maksa:
- Dalības maksa ir 30 EUR no komandas jeb 15 EUR no spēlētāja par posmu.
- Ja abi spēlētāji piedalījušies iepriekšējā posmā, tad dalības maksa tiek noteikta 20 EUR no komandas jeb 10 EUR no spēlētāja (izlaižot posmu, nākamajam posmam dalības maksa atkal tiek noteikta 30 EUR).
- Komandai piesakoties pirmo reizi līgā, papildus jāmaksā 15 EUR no cilvēka par līgas formas kreklu ar kuru jāspēlē visos posmos (vienreizēja maksa).

Pieteikumus līdz katra sabraukuma nedēļas piektdienai plkst. 20:00 jāsūta elektroniski uz e-pastu turniri@beachbox.lv, pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, spēlētāju vārdi un uzvārdi, dzimšanas datumi, kā arī kontaktinformācija.
Papildus informāciju par Betsafe pludmales volejbola līgu var uzzināt mājas lapā www.beachbox.lvPludmales volejbola līga Betsafe sports vai, zvanot līgas organizatora pārstāvim Sandrai Selgai pa tel. +371 29341654 vai, sūtot e-pastu uz sandra@beachbox.lv

 Betsafe līgas lieliskie, neatkārtojamie un superīgie atbalstītāji – BetsafeElkor, @VendenLatvija, MagnumBlue BoxVeselības FabrikaSHARK EnergyIsostar Latvija.

P.s. Lūdzu, padod tālāk šo ziņu, lai zina visi, kam jāzina! Paldies!