Kalendārs

Posmu kalendārs

  • 12.posms 16/03/2014
  • 13.posms 30/03/2014
  • 14.posms 13/04/2014

Lasīt vairāk

Nolikums

ELKOR pludmales volejbola līgas nolikums 2013./14. gada sezona.

Lasīt vairāk

Dalībnieki

Pilnais dalībnieku saraksts

Lasīt vairāk

Rezultāti

Elkor Sport pludmales volejbola amatieru līgas posmu rezultāti

Lasīt vairāk

„ELKOR Sport pludmales volejbola līga” ar balvu fondu 5000 USD

Pludmales volejbola attīstības biedrība sadarbībā ar Beach Box pludmales volejbola halli jaunajā ziemas sezonā ir sarūpējusi pludmales volejbola saimei jaunu saldo ēdienu – ELKOR Sport pludmales volejbola līgu amatieriem. Šāda līga, kas norisināsies visas ziemas sezonas garumā ir vēl nebijis projekts Latvijā, kuru īpašu padara galvenā līgas atbalstītāja – Elkor, sarūpētais balvu fonds 5000 USD.

„ELKOR Sport pludmales volejbola līga” sāksies jau pavisam drīz – šī gada oktobrī un ilgs līdz pat vasaras sezonas sākumam maijā. Detalizēts līgas kalendārs, nolikums, rezultāti, fotogrāfijas un visa pārējā informācija tiks ievietota Beach Box mājas lapā www.beachbox.lv

Līgā varēs spēlēt visi pludmales volejbola interesenti. Sacensības norisinās 2 pret 2 vīriešu disciplīnā bez vecuma ierobežojuma. Vienlaicīgi uz laukuma nedrīkstēs atrasties 2 spēlētāji, kas ieņem Latvijas pludmales volejbola reitingā augstāk kā 50. vietu. Maksimālais komandu skaits vienā sabraukumā 32, priekšroka tiks dota jau esošām līgas komandām un tām, kas pirmās atsūtīs pieteikumu dalībai sabraukumā.

Līgas izspēles notiks sabraukumu veidā, katrā otrajā svētdienā. Katru sabraukumu komandas izspēlēs kā atsevišķu turnīru. Lai piedalītos līgas lielajā finālā par galveno balvu, komandai būs jāpiedalās vismaz 8 sabraukumos no 14 organizētajiem. Finālā iekļūs 16 labākās līgas komandas, vērtējot to 8 labāko sabraukumu rezultātus. Komandas, kas neiekļūs lielajā finālā, cīnīsies par ELKOR līgas mazo kausu.

Sabraukumos izspēles notiks 2 posmos – grupu turnīrā un finālā pēc 1 mīnuss sistēmas. Dalībnieku skaits grupās, komandu skaits, kas izies no grupas, setu skaits un punktu skaits setā tiks noteikts atkarībā no komandu skaita sabraukuma dienā.

Katra sabraukuma uzvarētāji saņems vērtīgas balvas no līgas atbalstītājiem, kā, arī pārsteiguma balvas, ko būs iespējams saņemt visiem dalībniekiem, neatkarīgi no rezultātiem, kā, piemēram, jauno FIAT Freemont ģimenes visurgājēju uz nedēļas nogali, ko sarūpējis atbalstītājs Autobrava, savukārt ELKOR galvenā naudas balva 4000 USD tiks sadalīta līgas uzvarētājiem procentuāli – 1.vietai 50%, 2. – 30%, 3. – 20% apmērā. Pirms lielā fināla tiks izspēlēts ELKOR līgas mazais kauss, kur līdzīgi kā lielajā finālā par naudas balvu 1000 USD varēs cīnīties komandas, kas neiekļūs labāko 16 vidū.

Katra sabraukuma dalības maksa būs 20Ls no komandas. Komandai, piesakoties pirmo reizi, papildus būs jāmaksā 10 Ls no cilvēka. Līgas organizators nodrošinās formas kreklus visiem dalībniekiem.

Pieteikumus līdz katra sabraukuma iepriekšējās dienas plkst. 12:00 jāsūta elektroniski līgas organizatora pārstāvim Arnim Tuntem uz e-pastu arnis@beachbox.lv, pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, spēlētāju vārdi un uzvārdi, dzimšanas datumi, kā arī kontaktinformācija.

Papildus informāciju par ELKOR Sport pludmales volejbola līgu var uzzināt, zvanot līgas organizatora pārstāvim Arnim Tuntem pa tel. 26347703 vai, sūtot e-pastu uz arnis@beachbox.lv

Līgas atbalstītāji – ELKOR Sport, Autobrava, SWH, Zelta, Sportacentrs, Red Bull, Apollo, Ādažu čipsi, Isostar, Fitnesa klubs F1, Triumph.